قوانین و مقررات

قوانين و مقررات سايت

 

1. شرایط و ضوابط استفاده از سایت:

 

     استفاده از سایت فروشگاه نی نی کارتون به معنی آگاهي و توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

 

خرید کالا از سایت فروشگاه نی نی کارتون بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ايرانصورت مي پذيرد.

خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است.

اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده به صورت خلاصه و كلي بوده و این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات ومحتویات آن اقدام خواهد نمود.

كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ارسال به موقع سفارش خواهد شد.

فروشگاه نی نی کارتون هیچگونه مسئولیتی در مورد کارکرد سایت که میتواند ناشى از عوامل خارج از مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت،بانكي، مسائل مخابراتى،تجهیزات سخت افزاری وغیره) نمی پذیرد.

کلیه ابزارهایی که در سایت فروشگاه نی نی کارتون با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزارصرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.

 

2. شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

 از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه نی نی کارتون، سایتninicartoon.com   به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی نی نی کارتون درج نموده است.

 ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده، طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.

 

 

3. شرایط حمل و تحویل کالا

 ارسال کالا در این فروشگاه از طریق پست پیشتاز و پیک موتوری (فقط تهران) بوده و هزینه حمل و نقل از خریدار دریافت می‌شود.

4. شرایط بازگشت کالا

- امکان مرجوع کردن کالا فقط در صورتی که کالا نقص داشته باشد وجود دارد.

- مهلت بازگشت کالاهای خریداری شده از سایت یک هفته از تاریخ دریافت بسته است.

- کالا باید به صورت بسته بندی اولیه بازگشت شود.

- بعد از دریافت کالا توسط نی نی کارتون، وضعیت کالا بررسی می‌شود و در ارتباط با بازگشت هزینه و یا ارسال محصول جایگزین تصمیم گیری می‌شود.

- پرداخت کننده هزینه ارسال کالای مرجوعی بنا به تشخیص و بررسی توسط تیم نی نی کارتون تعیین می‌شود که توسط خریدار یا نی نی کارتون پرداخت شود.

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم