مجموعه آموزشی بابل گاپیز - Bubble Guppies

مناسب برای 2 سال به بالا 

زبان انگلیسی

ادامه مطلب
پیشنهاد ویژه مدت محدود:
42,750 تومان 45,000 تومان
(42,750 تومان 1)
نوع کالا
  • دریافت روی DVD
مرجع:
A06
محصولات مرتبط
موردی یافت نشد
توضیحات

مجموعه آموزشی بابل گاپیز یکی از بهترین پکیج‌ها برای آموزش زبان انگلیسی است؛ چراکه در این مجموعه زبان انگلیسی در قالب کلمات مربوط به موضوعات مختلف آموزش داده می‌شود. بابل گاپیز داستان‌های هیجان‌انگیز دنیای آب را در قالب فضایی فانتزی و کودکانه بیان می‌کند. با ما همراه باشید که بیشتر با این مجموعه و ماجراهای آن آشنا شویم.

داستان‌های زیر آب با مجموعه آموزشی بابل گاپیز!
Bubble Guppies داستان‌های مربوط به یک کودکستان در زیر آب است. واژه گاپی به گونه‌ای از ماهی‌ها‌ی رنگین‌کمانی گفته می‌شود که باله دمی رنگارنگ و بزرگی دارند؛ شخصیت‌ها در این مجموعه نیز همگی به جای داشتن پا، باله دمی دارند.
گاپی‌های این مجموعه هرکدام داستان‌ها و علایق شخصی خودشان را دارند که در هریک از قسمت‌ها با آنها بیشتر آشنا می‌شویم. گاپی‌ها همگی به کودکستان می‌روند و درباره موضوعات مختلف همچون جانوران، علوم زیستی، ریاضی وغیره مطالبی را می‌آموزند.
در مجموعه آموزشی بابل گاپیز شخصیت‌ها در راه مدرسه چالش‌های مختلفی را پشت سر می‌گذارند و برای حل این چالش‌ها ما به ذهن آنها و راه‌حل‌های پیشنهادی‌شان سفر می‌کنیم.
آموزش موضوعات مختلف در این مجموعه همگام با موسیقی پیش می‌رود. درواقع بسیاری از موضوعات با آواز خواندن شخصیت‌ها دنبال می‌شود و فعالیت کودکان در طول مدرسه به نمایش گذاشته می‌شود.
گاپی‌ها ماجراهای مختلفی را در کودکستان تجربه کرده و مخاطب را برای دنبال کردن این داستان‌های هیجان‌انگیز با خود همراه می‌کنند.


آشنایی با شخصیت‌های مجموعه آموزشی بابل گاپیز
در این مجموعه آموزشی با شخصیت‌های مختلفی سروکار داریم که هرکدام ویژگی‌ها، علایق و سلایق مخصوص به خود را دارند. برخی از شخصیت‌ها به اپیزودهای جدید این مجموعه اضافه شده‌اند و در قسمت‌های اولیه خبری از آنها نیست.
گیل، یک پسربچه گاپی‌شکل با موهای آبی است که رفتارهای بچگانه دارد. او به همراه مولی مجری برنامه آموزشی بابل گاپیز هستند. گیل شخصیتی ترسو دارد و همیشه سعی دارد کاری با نتایج غیرمنتظره انجام دهد! با این حال مولی، دختری که بیشتر در کنار گیل ظاهر می‌شود، سعی می‌کند او را کمک کند.
گوبی کاراکتری است که قدرت تخیل بالایی دارد. در کنار او شخصیت دیگری به نام دیما دیده می‌شود که همانند گوبی و حتی بیشتر از آن به خیال‌پردازی علاقه‌مند است. دیما، دختری است که او را بیشتر در نقش مغازه‌دار در قسمت‌های مربوط به فروشگاه می‌بینیم. او به آواز خواندن نیز علاقه دارد و با داشتن موهای فرفری و زردرنگ همیشه در ذهن می‌ماند.
اوونا شخصیت دختر دیگری است که در مجموعه آموزشی بابل گاپیز می‌بینیم. او دختری شیرین با موها و باله دمی بنفش رنگ است.

نونی شخصیت باهوش و مودب این مجموعه است. او را در قالب شخصیتی با عینک شنا می‌بینیم که بیشتر اوقات لبخند نمی‌زند و بزرگ‌ترین شخصیت این گروه است. نونی در تلفظ کلمات به دیما کمک می‌کند و به بیشتر سوالات شخصیت‌ها پاسخ می‌دهد.
زولی شخصیتی است که به تازگی به این مجموعه اضافه شده است. او عاشق رنگ بنفش و حیوانات است، اطلاعات بسیاری در رابطه با حیوانات دارد و درباره آنها بسیار صحبت می‌کند.
بابل پاپی، توله سگ کوچک این مجموعه و حیوان خانگی گیل و آقای گروپر معلم گوپی‌ها در این مجموعه است. آقای گروپر به ایده‌های بچه‌ها احترام می‌گذارد و می‌تواند پوست خود را به رنگ‌های مختلف تغییر دهد.

ویژگی‌هایی که مجموعه آموزشی بابل گاپیز را متمایز کرده است
مجموعه آموزشی Bubble Guppies در خلق یک دنیای کودکانه بسیار موفق بوده است. رنگ‌های به‌کار‌رفته در این مجموعه که داستان‌های آن زیر آب اتفاق می‌افتد، همگی رنگ‌های آرامش‌بخش هستند که تاثیر مثبتی بر روان کودک دارد.
دنیای فانتزی بابل گاپیز باعث می‌شود کودکان با جهانی غیر از جهان خاکی آشنا شوند و این موضوع به قدرت خلاقیت و خیال‌پردازی آنها اضافه می‌کند.
علاوه بر این شخصیت‌ها در این مجموعه همگی کودک هستند و در سن آموزش قرار دارند. درنتیجه این امکان را دارید که آموزش کودک خود را همگام با آموزش شخصیت‌های این مجموعه دنبال کنید.

مجموعه بابل گاپیز برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان 2 ساله و بیشتر مناسب است. علاوه‌بر‌این از آنجایی که بابل گاپیز آموزش را همراه با موسیقی دنبال می‌کند، در این امر موثرتر واقع می‌شود.


و در آخر...
مجموعه آموزشی بابل گاپیز یکی از بهترین مجموعه‌های آموزشی زبان انگلیسی است که آموزش را از طریق موسیقی دنبال می‌کند. نی نی کارتون این مجموعه را برای آموزش کودکان شما توصیه می‌کند؛ چراکه با استانداردهای جهانی دنیای کودکانه منافاتی ندارد و از عنصر موسیقی به همراه رنگ‌های ساده و بچگانه برای آموزش کمک گرفته است. با استفاده از این مجموعه، آموزش زبان انگلیسی کودکان‌تان را ساده‌تر دنبال کنید.

ادامه مطلب
جزئیات محصول
A06

مشخصات

زبان
انگلیسی
رده سنی
2 سال به بالا
تعداد DVD
۴ حلقه
نظرات
بدون نظر
16 محصولات مشابه در شاخه های مختلف:
خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم